Παρασκευή, 25 Μαρτίου 2011

Σούπερ Λίγκα 2010-2011: Το πλήρες πρόγραμμα


Στις 28 Αυγούστου ξεκίνησε το πρωτάθλημα της περιόδου 2010-2011. Το enet.gr δημοσιεύει το πλήρες πρόγραμμα της νέας σεζόν. Οι ακριβείς ημερομηνίες και ώρες θα συμπληρωθούν όταν ανακοινωθούν από τη διοργανώτρια αρχή.

1η αγωνιστική
 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Παναθηναϊκός-Skoda Ξάνθη  27/8  21:15  1-1
Λάρισα-Ατρόμητος Αθ.  28/8  18:15  1-0
Πανιώνιος-Ολυμπιακός Βόλου  28/8  18:15  0-1
Ηρακλής-Ολυμπιακός  28/8  20:30  2-1
Εργοτέλης-Αστέρας Τρίπολης  29/8  18:15  0-1
ΠΑΟΚ-Πανσερραϊκός  29/8  18:15  3-2
Καβάλα-Άρης  29/8  20:30  0-1
Κέρκυρα-ΑΕΚ (στην Πάτρα)  29/8  20:30  2-1

2η αγωνιστική

 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ  11/9 17:15  0-0
Ατρόμητος Αθ.-Ηρακλής  11/9 17:15  1-1
Ολυμπιακός-Κέρκυρα  11/9 17:15  2-0
Άρης-Παναθηναϊκός  11/9 19:30  0-1
Ολυμπιακός Βόλου-Εργοτέλης  12/9 16:00  0-1
Skoda Ξάνθη-Πανιώνιος  12/9 16:00  1-1
Λάρισα-Καβάλα  12/9 18:15  0-0
ΑΕΚ-Πανσερραϊκός  12/9 20:30  2-0
 
3η αγωνιστική
 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Εργοτέλης-Skoda Ξάνθη  18/9 17:15 1-0
Ηρακλής-Λάρισα  18/9 17:15 1-0
Καβάλα-Παναθηναϊκός  18/9 19:30 2-2
Κέρκυρα-Ατρόμητος Αθ. (στην Πάτρα)  19/9 16:00 3-1
ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός Βόλου  19/9 18:15 1-1
Πανιώνιος-Άρης  19/9 18:15 1-0
Πανσερραϊκός-Ολυμπιακός  19/9 18:15 0-1
ΑΕΚ-Αστέρας Τρίπολης  19/9  20:30 2-2
 
4η αγωνιστική
 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Ατρόμητος Αθ.-Πανσερραϊκός  25/9  17:15  2-1
Ολυμπιακός-Αστέρας Tρίπολης  25/9  19:30  3-0
Παναθηναϊκός-Πανιώνιος  25/9  19:30  2-1
Ηρακλής-Καβάλα  26/9  16:00  0-1
Λάρισα-Κέρκυρα  26/9  16:00  1-1
Άρης-Εργοτέλης  26/9  18:15  1-0
Skoda Ξάνθη-ΠΑΟΚ  26/9  18:15  1-0
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΕΚ  26/9  20:30  3-1

5η αγωνιστική

 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος Αθ.  2/10  17:15  1-1
Ολυμπιακός-Ολυμπιακός Βόλου  2/10  17:15  3-1
Καβάλα-Πανιώνιος  2/10  19:30  2-1
Κέρκυρα-Ηρακλής (στην Πάτρα)  3/10  16:00  0-0
ΑΕΚ-Skoda Ξάνθη  3/10  18:15  1-0
Εργοτέλης-Παναθηναϊκός  3/10  18:15  1-4
Πανσερραϊκός-Λάρισα  3/10  18:15  1-0
ΠΑΟΚ-Άρης  3/10  20:30  0-1

6η αγωνιστική

 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Πανιώνιος-Εργοτέλης  16/10  17:15  0-1
Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ  16/10  19:30  1-0
Skoda Ξάνθη-Ολυμπιακός  16/10  19:30  0-3
Ατρόμητος Αθ.-Ολυμπιακός Βόλου  17/10  16:00  2-2
Κέρκυρα-Καβάλα (στη Πάτρα)  17/10  16:00  1-1
Ηρακλής-Πανσερραϊκός  17/10  18:15  1-1
Λάρισα-Αστέρας Τρίπολης  17/10  18:15  0-2
Άρης-ΑΕΚ  17/10  20:30  0-4

7η αγωνιστική

 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Ατρόμητος-Skoda Ξάνθη  23/10  17:15  1-1
Αστέρας Τρίπολης-Ηρακλής  23/10  19:30  0-0
Ολυμπιακός Βόλου-Λάρισα  23/10  19:30  1-1
Καβάλα-Εργοτέλης  24/10  16:00  3-1
Πανσερραϊκός-Κέρκυρα  24/10  16:00  0-2
ΠΑΟΚ-Πανιώνιος  24/10  18:15  3-1
Ολυμπιακός-Άρης  24/10  20:30  1-0
ΑΕΚ-Παναθηναϊκός  24/10  21:00  1-0

8η αγωνιστική

 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Άρης-Ατρόμητος Αθ.  30/10  17:15  2-0
Λάρισα-Skoda Ξάνθη  30/10  17:15  3-0
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός  30/10  19:30  2-1
Ηρακλής-Ολυμπιακός Βόλου  31/10  15:00  0-0
Κέρκυρα-Αστέρας Τρίπολης (στην Πάτρα)  31/10  15:00  1-2
Πανσερραϊκός-Καβάλα  31/10  15:00  1-0
Εργοτέλης-ΠΑΟΚ  31/10  17:15  1-2
Πανιώνιος-ΑΕΚ  31/10  19:30  1-0

  9η αγωνιστική

 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Αστέρας Τρίπολης-Πανσερραϊκός  6/11  17:15  0-2
Skoda Ξάνθη-Ηρακλής  6/11  17:15  2-2
Ολυμπιακός Βόλου-Κέρκυρα  6/11  19:30  1-0
Ολυμπακός-Πανιώνιος  6/11  19:30  5-0
Άρης-Λάρισα  8/11  17:15  1-1
Καβάλα-ΠΑΟΚ  8/11  17:15  0-1
Ατρόμητος Αθ.-Παναθηναϊκός  8/11  19:30  0-1
ΑΕΚ-Εργοτέλης  8/11  19:30  3-1

10η αγωνιστική

 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Πανιώνιος-Ατρόμητος Αθ.  13/11  15:00  0-1
Εργοτέλης-Ολυμπιακός  13/11
 24/11
 17:15
17:00
 Διεκόπη
 0-2
Κέρκυρα-Skoda Ξάνθη  13/11  17:15  1-1
Παναθηναϊκός-Λάρισα  13/11  19:30  1-1
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ  13/11  19:30  2-1
Αστέρα Τρίπολης-Καβάλα  15/11  17:15  0-1
Ηρακλής-Άρης  15/11  19:30  1-0
Πανσερραϊκός-Ολυμπιακός Βόλου  15/11  19:30  2-2

11η αγωνιστική

 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Ολυμπιακός Βόλου-Αστέρας Τρίπολης  20/11  17:15  1-1
Παναθηναϊκός-Ηρακλής  20/11  19:30  4-2
Skoda Ξάνθη-Πανσερραϊκός  20/11  19:30  2-0
Ατρόμητος Αθ.-Εργοτέλης  21/11  15:00  1-1
Άρης-Κέρκυρα  21/11  17:15  2-0
Λάρισα-Πανιώνιος  21/11  17:15  0-1
Καβάλα-ΑΕΚ  21/11  19:30  2-1
Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ  21/11  19:30  3-0

12η αγωνιστική

 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Εργοτέλης-Λάρισα  27/11  17:15  2-1
Πανσερραϊκός-Άρης  27/11  17:15  Διεκόπη
1-0
ΑΕΚ-Ολυμπιακός  27/11  19:30 1-0
Αστέρας Τρίπολης-Skoda Ξάνθη  28/11  15:00 1-2
Ολυμπιακός Βόλου-Καβάλα  28/11  15:00 1-1
Πανιώνιος-Ηρακλής  28/11  15:00 1-0
ΠΑΟΚ-Ατρόμητος Αθ.  28/11  17:15 0-1
Κέρκυρα-Παναθηναϊκός  28/11  19:30 0-2

13η αγωνιστική

 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Ηρακλής-Εργοτέλης  4/12  17:15  1-1
Πανιώνιος-Κέρκυρα  4/12  17:15 0-1
Παναθηναϊκός-Πανσερραϊκός  4/12  19:30 2-0
Ατρόμητος Αθ.-ΑΕΚ  5/12  15:00 1-1
Skoda Ξάνθη-Ολυμπιακός Βόλου  5/12  15:00 1-0
Άρης-Αστέρας Τρίπολης  5/12  17:15 1-0
Λάρισα-ΠΑΟΚ  5/12  17:15 1-2
Καβάλα-Ολυμπιακός  5/12  19:30 0-1

14η αγωνιστική

 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Ολυμπιακός Βόλου-Άρης  11/12  17:15 1-1
ΠΑΟΚ-Ηρακλής  11/12  19:30 1-0
Εργοτέλης-Κέρκυρα  12/12  15:00 3-0
Πανσερραϊκος-Πανιώνιος  12/12  15:00 1-1
Skoda Ξάνθη-Καβάλα  12/12  15:00 1-1
ΑΕΚ-Λάρισα  12/12  17:15 4-0
Ολυμπιακός-Ατρόμητος Αθ.  12/12  17:15 2-1
Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός  12/12  19:30 0-0

15η αγωνιστική

 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Καβάλα-Ατρόμητος Αθ.  18/12  17:15 1-1
Πανιώνιος-Αστέρας Τρίπολης  18/12  17:15  0-0
Εργοτέλης-Πανσερραϊκός  18/12  17:15 2-0
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός Βόλου  18/12  19:30 0-1
Άρης-Skoda Ξάνθη  19/12  15:00 0-2
Κέρκυρα-ΠΑΟΚ  19/12  15:00 2-1 
Ηρακλής-ΑΕΚ  19/12  17:15 2-0
Λάρισα-Ολυμπιακός  19/12  19:30 0-1

16η αγωνιστική


ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Ατρόμητος Αθ.-Λάρισα 4/1 17:15 3-0
Skoda Ξάνθη-Παναθηναϊκός 4/1 17:15 0-2
Άρης-Καβάλα 4/1 19:30 1-0
Αστέρας Τρίπολης-Εργοτέλης 5/1 15:00 3-0
Ολυμπιακός Βόλου-Πανιώνιος 5/1 17:15 0-0
ΑΕΚ-Κέρκυρα 5/1 17:15 0-0
Ολυμπιακός-Ηρακλής 5/1 19:30 2-0
Πανσερραϊκός-ΠΑΟΚ 5/1 19:30 1-1

17η αγωνιστική

 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Καβάλα-Λάρισα 8/1 17:15 1-0
Παναθηναϊκός-Άρης 8/1 17:15 1-0
Ηρακλής-Ατρόμητος Αθ. 9/1 15:00 1-0
Πανιώνιος-Skoda Ξάνθη 9/1 15:00 0-2
Εργοτέλης-Ολυμπ. Βόλου 9/1 15:00 0-0
Πανσερραϊκός-ΑΕΚ 9/1 17:15 1-3
ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης 9/1 17:15 1-0
Κέρκυρα-Ολυμπιακός 9/1 19:30 0-2

18η αγωνιστική


ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Ατρόμητος-Κέρκυρα 15/1 17:15 4-2
Ολυμπιακός-Πανσερραϊκός 15/1 17:15 4-2
Ολυμπ. Βόλου-ΠΑΟΚ 15/1 19:30 0-3
Λάρισα-Ηρακλής 16/1 15:00 2-1
Αστ. Τρίπολης-ΑΕΚ 16/1 17:15 0-3
Άρης-Πανιώνιος 16/1 17:15 0-2
Skoda Ξάνθη-Εργοτέλης 16/1 19:30 0-1
Παναθηναϊκός-Καβάλα 16/1 19:30 4-2

19η αγωνιστική

 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Κέρκυρα-Λάρισα 22/1 17:15 1-0
ΠΑΟΚ-Skoda Ξάνθη 22/1 17:15 2-1
ΑΕΚ-Ολυμπ. Βόλου 22/1 17:15 0-4
Πανσερραϊκός-Ατρόμητος 23/1 15:00 0-1
Καβάλα-Ηρακλής 23/1 15:00 3-0
Αστ. Τρίπολης-Ολυμπιακός 23/1 17:15 0-1
Εργοτέλης-Άρης 23/1 17:15 0-0
Πανιώνιος-Παναθηναϊκός 23/1 19:30 1-1

20ή αγωνιστική

 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Ηρακλής-Κέρκυρα 29/1 17:15 0-0
Παναθηναϊκός-Εργοτέλης 29/1 19:30 2-0
Skoda Ξάνθη-ΑΕΚ 29/1 19:30 0-2
Ατρόμητος-Αστ. Τρίπολης 30/1 15:00 0-0
Πανιώνιος-Καβάλα 30/1 15:00 1-1
Λάρισα-Πανσερραϊκός 30/1 17:15 2-1
Ολυμπιακός Βόλου-Ολυμπιακός 30/1 17:15 0-1
Άρης-ΠΑΟΚ 30/1 19:30 0-0

21η αγωνιστική


ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Αστ.Τρίπολης-Λάρισα 5/2 17:15 1-1
Πανσερραϊκός-Ηρακλής 5/2 17:15 1-2
ΑΕΚ-Άρης 5/2 19:30 1-2
Καβάλα-Κέρκυρα 6/2 15:00 1-0
Εργοτέλης-Πανιώνιος 6/2 15:00 2-0
Ολυμπιακός-Skoda Ξάνθη 6/2 15:00 1-0
Ολυμπιακός Βόλου-Ατρόμητος Αθ. 6/2 17:15 2-0
ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός 6/2 19:30 0-1

22η αγωνιστική

 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Εργοτέλης-Καβάλα 12/2 17:15 2-1
Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 12/2 17:15 1-0
Άρης-Ολυμπιακός 12/2 19:30 1-2
Ηρακλής-Αστέρας Τρίπολης 13/2 15:00 0-0
Κέρκυρα-Πανσερραϊκός 13/2 15:00 3-0
Skoda Ξάνθη-Ατρόμητος Αθ. 13/12 17:15 3-0
Λάρισα-Ολυμπ. Βόλου 13/12 17:15 1-2
Παναθηναϊκός-ΑΕΚ 13/12 19:30 3-1

23η αγωνιστική

 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Αστέρας Τρίπολης-Κέρκυρα 19/2 17:15 0-2
Καβάλα-Πανσερραϊκός 19/2 19:30 0-0
Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός 19/2 19:30 2-1
Ολυμπιακός Βόλου-Ηρακλής 20/2 15:00 1-1
Ατρόμητος Αθ.-Άρης 20/2 17:15 0-0
Ξάνθη-Λάρισα 20/2 19:30 1-1
ΑΕΚ-Πανιώνιος 20/2 19:30 1-1
ΠΑΟΚ-Εργοτέλης 9/3 17/15 2-0

24η αγωνιστική

 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Ηρακλής-Skoda Ξάνθη 26/2 17:15 1-1
Κέρκυρα-Ολυμπιακός Βόλου 26/2 17:15 1-3
Παναθηναϊκός-Ατρόμητος Αθ. 26/2 19:30 1-1
Πανσερραϊκός-Αστέρας Τρίπολης 27/2 15:00 0-1
ΠΑΟΚ-Καβάλα 27/2 17:15 0-2
Εργοτέλης-ΑΕΚ 27/2 17:15 2-3
Λάρισα-Άρης 27/7 19:30 2-2
Πανιώνιος-Ολυμπιακός 27/2 19:30 1-1

25η αγωνιστική

 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Skoda Ξάνθη-Κέρκυρα 5/3 17:15 2-1
Ολυμπιακός Βόλου-Πανσερραϊκός 5/3 17:15 3-0
Άρης-Ηρακλής 5/3 19:30 0-1
Καβάλα-Αστέρας Τρίπολης 6/3 15:00 1-0
Ολυμπιακός-Εργοτέλης 6/3 15:00 3-0
Ατρόμητος Αθ.-Πανιώνιος 6/3 17:15 1-2
Λάρισα-Παναθηναϊκός 6/3 17:15 2-0
ΑΕΚ-ΠΑΟΚ 6/3 19:30 4-0

26η αγωνιστική
 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Πανσερραϊκός-Skoda Ξάνθη 12/3 17:15 2-1
Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός Βόλου 12/3 17:15 2-1
Ηρακλής-Παναθηναϊκός 12/3 19:30 1-3
Πανιώνιος-Λάρισα 13/3 15:00 3-3
Εργοτέλης-Ατρόμητος Αθ. 13/3 15:00 1-1
Κέρκυρα-Άρης 13/3 17:15 3-4
ΑΕΚ-Καβάλα 13/3 17:15 1-0
ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 13/3 19:30 2-1

27η αγωνιστική
 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Καβάλα-Ολυμπιακός Βόλου 20/3 19:00 0-1
Ολυμπιακός-ΑΕΚ 20/3 19:00 6-0
Skoda Ξάνθη-Αστέρας Τρίπολης 20/3 19:00 1-0
Ατρόμητος Αθ.-ΠΑΟΚ 20/3 19:00 2-2
Άρης-Πανσερραϊκός 20/3 19:00 3-1
Λάρισα-Εργοτέλης 20/3 19:00 3-3
Παναθηναϊκός-Κέρκυρα 20/3 19:00 2-1
Ηρακλής-Πανιώνιος 20/3 19:00 1-1

28η αγωνιστική
 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΑΝΑΛΙ
Ολυμπιακός-Καβάλα 3/4 19:00 ΝΕΤ
Ολυμπιακός Βόλου-Skoda Ξάνθη 3/4 19:00 Nova
AEK-Ατρόμητος Αθ. 3/4 19:00 Nova
Αστέρας Τρίπολης-Άρης 3/4 19:00 Nova
ΠΑΟΚ-Λάρισα 3/4 19:00 Nova
Πανσερραϊκός-Παναθηναϊκός 3/4 19:00 Nova
Εργοτέλης-Ηρακλής 3/4 19:00 Nova
Κερκυρα-Πανιώνιος 3/4 19:00 Nova

29η αγωνιστική
 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΑΝΑΛΙ
Καβάλα-Skoda Ξάνθη 10/4 19:00 Nova
Ατρόμητος Αθ.-Ολυμπιακός 10/4 19:00 Nova
Άρης-Ολυμπιακός Βόλου 10/4 19:00 Nova
Λάρισα-ΑΕΚ 10/4 19:00 Nova
Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης 10/4 19:00 Nova
Ηρακλής-ΠΑΟΚ 10/4 19:00 Nova
Πανιώνιος-Πανσερραϊκός 10/4 19:00 Nova
Κέρκυρα-Εργοτέλης 10/4 19:00 Nova

30ή αγωνιστική
 

ΑΓΩΝΑΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΚΑΝΑΛΙ
Ατρόμητος Αθ.-Καβάλα 17/4 19:00 Nova
Skoda Ξάνθη-Άρης 17/4 19:00 ΝΕΤ
Ολυμπιακός-Λάρισα 17/4 19:00 ΝΕΤ
Ολυμπιακός Βόλου-Παναθηναϊκός 17/4 19:00 Nova
ΑΕΚ-Ηρακλής 17/4 19:00 Nova
Αστέρας Τρίπολης-Πανιώνιος 17/4 19:00 Nova
ΠΑΟΚ-Κέρκυρα 17/4 19:00 Nova
Πανσερραϊκός-Εργοτέλης 17/4 19:00 Nova
 
Το πρωτάθλημα Σούπερ Λίγκας για την περίοδο 2009 - 2010 ►►

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου